Apartament - Hajnówka
Komfortowe apartamenty, najlepsze mieszkania, ekskluzywne noclegi premium. Rabat VIP.
Apartament
Hajnówka Parkowa 2a/2apartamenty - mieszkania
Cena od
130 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Cena od
130 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : całkowity zakaz palenia, dostęp do Internetu, wymiana walut, bilard, puby, piesze wycieczki, parking przy ulicy, kort tenisowy, sklep na miejscu, piesze wycieczki, Wi-Fi, zwierzęta domowe są akceptowane, bezpłatny parking, bezpłatne Wi-Fi, galerie sztuki, parking na miejscu, pokoje rodzinne, pokoje dla niepalących, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, ogrzewanie, park wodny, biuro informacji turystycznej, parking, kaplica / świątynia, bilety transportu publicznego.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 3 osobowy (1 bardzo duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 24 mkw).